Miski WC – innowacja w twojej łazience!

Dziś, kiedy ktoś remontuje łazienkę i chce to uczynić tanio, właściwie zawsze wybiera kompakt WC. Jednak czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście sądzę, że lepiej jest wydać więcej i oprócz praktyczności cieszyć się również piękną stylistyką.
Współczesne miski WC wyróżniają się wyjątkową stabilnością, odpornością a także prostym montażem. Doskonale pasują do łazienek klasycznych, jak i tych zaaranżowanych w trendzie nowoczesnym. Z uwagi na różne kształty a także odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb a także preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 30% a także proste sprzątanie bez wykorzystania silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie a także zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia oczekiwania konsumentów zwłaszcza dbających o higienę łazienki. Na rynku możemy spotkać różne modele misek oraz przycisków spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z aranżacją wnętrza toalety. Wnętrze misy WC bardziej przypomina prostą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, niż znane nam dotychczas misy WC. Stanowi to rozwiązanie szczególnie zalecane do mieszkań modernistycznych. Sprawdzi się także w wnętrzach o średnim metrażu, gdyż optycznie powiększa przestrzeń. Z uwagi na brak styczności z podłożem czyszczenie toalety jest dokładniejsze, łatwiejsze a także przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się już wzorem oraz stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie należy martwić się nieprzyjemny huk powiązany z uderzeniem klapy o muszlę. Starczy lekko pchnąć, aby deska zamknęła się sama, dyskretnie i bezpiecznie!

Szukając najlepszego kompaktu WC dobrze zwrócić uwagę na ilość zużywanej wody. W tym przypadku sporo zależy od samej objętości zasobnika. Pamiętaj idealna łazienka to również łazienka tania, jaka wygeneruje dodatkową oszczędność dla twojego domku.
Nowoczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej i w pełni ergonomicznej łazienki. Jej mocna bryła ma minimalistyczną formę, odpowiadającą kompozycji kompatybilnej ze aktualnymi trendami. Miska WC dedykowana jest do przymocowania na ścianie, przez co posiadasz łatwy dostęp do podłogi – to ułatwia utrzymanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż zachowanie czystości jest jeszcze prostsze. Doskonały wygląd w połączeniu z najwyższym poziomem czystości to tylko niektóre korzyści płynące z bezrantowej misy wc. Miski WC są umieszczane na ścianie. Spłuczka jest zamaskowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest wyłącznie włącznik spłukujący. Wielką korzyścią podwieszanych misek WC jest to, że bardzo łatwo jest umyć podłogę pod toaletą. Dodatkowo można ją postawić na większej wysokości, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim wielki krok w stronę dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, że łazienka, a szczególnie klozet to skupisko bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne mycie a także zdezynfekowanie tej części miski, jaka jest niewidzialna dla oka, a w której zbiera się najwięcej zanieczyszczeń. Skuteczny płyn oczyszczający oraz szczotka niewątpliwie uproszczą umycie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie wyczyści nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misce wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także ułatwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz i w zależności od ilości jej wykorzystania, spłukuje wyłącznie część miski. Ten nieregularny przepływ sprawia, iż brud zebrany pod kołnierzem jest trudny do wyeliminowania. Natomiast miska bezkołnierzowa, nazywana również bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wcięcia), jakie gwarantują swobodny przepływ wody po całym obszarze wc. Woda płynie przez kanał i jednakowo spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

You may also like...